Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tony Hawk: Ride 2 i pro PCčkáře?

Alespoň to tvrdí sám frontman hry.

Je tomu sotva pár dní, co jsme psali o vypsaném náboru zaměstnanců u vývojářů Tony Hawk: Ride a samotný frontman hry, skejťák Tony Hawk, už stihl potvrdit plány na vývoj druhého dílu.

"Ten vývojový proces pro dvojku už jsme dokonce nastartovali, i když kdo ví, co pro nás chystá budoucnost," řekl v rozhovoru s Gamespotem. "Nikdy jsem v hlavě neměl nějaký konečný plán, kolik můžeme udělat her nebo kam až lze tuhle sérii posunout. Všechno to záleží na přijetí fanoušků a konzolové technologii."

Skejťák však přesto utrousil jednu informaci, která jistě leckoho potěší. "Pokud vím, u druhého dílu platí, že se ho pokusíme přenést na všechny systémy," tvrdí Hawk. To by znamenalo, že po čistě konzolovém entrée značky Tony Hawk Ride by se u druhého dílu mohli dočkat i PCčkáři.

Připomeňme, že u nás hra podobně jako ve většině evropských zemí vyjde až začátkem příštího roku, nicméně už teď stihla sklidit několik dost zoufalých recenzí - třeba server Giantbomb, vedený před časem odešlým šéfredaktorem Gamespotu, ji označil za "příšerný zkrat" a ohodnotil známkou 1/5. A moc nadšený z ní nebyl ani nadávající redaktor GameInformeru.

Read this next