If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Letní tábor, kvůli němuž stojí za to zemřít, v interaktivním hororovém filmu

Bližší představení The Quarry + trailer, obrázky.

Den po teaseru zde máme bližší informace o The Quarry, které vyjde pro všechny platformy již 10. června 2022.

Koho bavily filmy typu Vřískot, bude to určeno přesně pro něj. A to nejen díky účinkování stejného herce (David Arquette), vedle dalších známých hollywoodských jmen Ariel Winter (Modern Family), Justice Smith (Jurassic World), Brenda Song (Dollface), Lance Henriksen (Aliens) či Lin Shaye (Noční můra v Elm Street).

Hra se bude odehrávat poslední den na letním táboře, kde se měla konat oslava - pouze teenageři, žádní dospělí a žádná pravidla. Jenže jak už to tak bývá, nakonec se to celé zvrhne a namísto prohloubení budovaných přátelství či flirtování se noc změní v peklo. Řešit se pak bude hlavně to, kdo přežije a kdo zemře. Tábor totiž obklopili nejen naštvaní místní obyvatelé, ale i něco horšího, co žízní po krvi.

Cover image for YouTube videoThe Quarry | Official Announce Trailer | 2K

Podobně jako Until Dawn od těch samých tvůrců, i toto bude akční adventura ve stylu interaktivního filmu se špičkovými hereckými výkony a technickým zpracováním. Zajímavé je, že můžete hrát za kteroukoli ze zdejších devíti postav, přičemž každé rozhodnutí se projeví na rozvoji unikátního příběhu, který se bude opět větvit. Úplně každý se tak může stát hrdinou noci nebo naopak zemřít ještě před úsvitem.

Jen na vás prý bude, jestli seberete odvahu jít zjistit, kdo je za dveřmi, co to je za zvuky nesoucí se z temného lesa či zda pomůžete přátelům v jejich běhu o život.

The Quarry má podporovat i online hraní, kde se bude hlasovat o dalších krocích, takže příběh ovlivní celá skupina. Případně můžete hrát ve skupině doma při gaučovém co-opu. Přizpůsobit si budete moci obtížnost, zda se raději díváte než hrajete (režim Movie Mode), jestli se vrátíte o krok zpět atd.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Quarry

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments