If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Quarry si budete moci užít i pasivně jako film, bez jakéhokoli zapojení se do hry

Zabudován Movie mód.

Teenagerský horor z letního tábora bude obsahovat speciální režim Movie, který je takovou vtipnou reakcí na všechny kritiky žánru interaktivních filmů, co říkají, že už to vlastně ani nejsou moc hry.

V tomto režimu se prakticky vůbec nezapojíte do samotného hraní a celé The Quarry si užijete jako film, jako pouhý divák v kině, jen pohodlně z gauče s popcornem.

Pouze si zpočátku zvolíte, jak chcete, aby to dopadlo - jestli mají všichni přežít nebo zda mají všichni hrdinové zemřít.

Případně osobně usednete do křesla režiséra a zvolíte si, jak mají skončit jednotlivé scény, resp. jak má která postava v klíčové situaci reagovat, což ovlivní její další osud. Tímto způsobem si tedy přizpůsobíte celý film k obrazu svému, což je unikátní.

Nastavení Movie módu ukazuje nejnovější video od IGN, jehož redaktor vše komentoval takto:

"Hra je pořád interaktivním filmem, stejně jako duchovní předchůdce Until Dawn, a studio Supermassive se za to vůbec nestydí. Tentokrát však chce oslovit širší publikum, než jen řešit, zda jedna skupina hráčů má ráda mačkací Quicktime Events minihry nebo nemá. Souvisí s tím i hvězdné herecké obsazení, se jmény jako David Arquette a Siobhan Williams"

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Quarry

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments