If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Take 2 vydají šest tradičních her do dubna 2023 a nějakých osm pokračování do 2025

Plány a skluzy.

S filmovým survival hororem The Quarry (červen) a taktickým RPG Marvel's Midnight Suns (zřejmě srpen, ale stále nepotvrzeno) to pouze začne.

Take 2 vydají v nejbližších dvanácti měsících celkem šest tradičních her pro hardcore publikum. A pak osm pokračování nějakých zavedených sérií do roku 2025, ale není jasné, zda tam je GTA 6 či nikoli.

Těmi dalšími v aktuálním fiskálu (nejpozději do dubna 2023) budou NBA 2K23, WWE 2K23, PGA Tour 2K23 a nový titul ze série Tales from Borderlands.

Mobilní verze Grand Theft Auto: The Trilogy byla posunuta na rok 2023, aby ji Grove Street Games mohli dále vylepšit a splňovala nároky, které se čekají od značek Rockstaru.

Na začátek roku 2023 zase sklouzl Kerbal Space Program 2, což je už třetí odklad. Nejprve dorazí pro PC, později v příštím roce konzolovky.

Kreativní ředitel Nate Simpson změnu vysvětlil neuvěřitelnou technologickou složitostí tohoto vesmírného simulátoru, takže potřebují čas, aby dosáhli požadované kvality a vyladění.

Prý se v zapáleńém a zkušeném týmu Intercept Games snaží, aby hra šlapala dobře na rozličném hardware, měla úžasnou grafiku a bohatý obsah.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments