If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mafia 3 pro PC je dočasně pro všechny zdarma

+ sleva při upgradu, nové hry na Epicu.

Ještě než dorazí ty spekulované remastery Mafia 1 a Mafia 2, rozhodli se Take 2 oživit zájem o sérii nezvyklým krokem, možná i před případným odkrytím té Mafia 4 z Las Vegas.

Po dobu sedmi dnů umožňují zdarma vyzkoušet plnou PC verzi Mafia 3. Stačí zajít na Steam a začít instalovat bez jakéhokoli placení či závazku.

Na rozdíl od jiných akcí tohoto druhu, gangsterka z jihu USA vám nezůstane natrvalo, nýbrž se jen do 7. května překlopila na Free-2-Play model.

Až týdenní období pro vyzkoušení skončí, o hru přijdete, pokud si ji tedy nekoupíte se 75 % slevou, což dělá jen 10 eur (270 Kč).

Mafia 3 od Hangar 13 sice nesklidila takový ohlas jako první dva díly od 2K Czech, zvlášť u vlastenců a fanoušků Dana Vávry, ale pořád to je AAA hra teprve z podzimu 2016. Podle ratingových organizací by se měla chystat i Mafia 3 Definitive Edition, zřejmě s nějakými vylepšeními či DLC.

A když už je řeč o těch plných hrách - na Epic Games Store jsou již k dispozici Amnesia: The Dark Descent + Crashlands. Za týden je nahradí Death Coming, indie puzzle hra o těžbě lidských duší. Kdo si chce tyto hry stáhnout, musí si na obchodě zapnout dvoufázové ověřování přihlášení.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments