If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Náznak nového modelu Switch v updatu firmware

+ potvrzena konverze Hatred.

O nějaké výkonnější Pro verzi hybridního handheldu od Nintenda se spekuluje delší dobu. Dřívější zvěsti také mluvily o dvou modelech, ale zatím jsme dostali loni na podzim jen jeden, ten Lite.

Nyní se v aktualizaci firmware s označením 10.0.0 objevil náznak něčeho, co vypadá jako příští model tohoto zařízení.

Dataminer hexkyz tam našel reference na nový hardware Switch, který je pojmenován jako nx-abcd a jsou mu věnovány tři z nových pěti profilů DRAM.

Na tomto údajném modelu Switch je také podpora druhé obrazovky, něco jako u 3DS či Wii U, ačkoli je možné, že se tím myslí jen propojení s mobilním telefonem.

Předešlé drby hovořily o uvedení Pro verze v polovině letošního roku, ačkoli není jasné, jestli to nějak neovlivní současné vyprodání základního Switch na řadě míst světa kvůli koronaviru a problémům s výrobou v Číně.

Polské studio Destructive Creations mezitím během Velikonoc oficiálně potvrdilo, že pro tuto platformu připravuje konverzi starší kontroverzní hry Hatred.

Zatím nejsou známy bližší detaily, ani jak se popasovali s nároky Nintenda, nebo jak vlastně hru upraví, aby tento simulátor zabíjení bez skrýván čehokoli nebyl přístupný pro mladší publikum.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hatred

PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments