Skip to main content

Nedělní E3 trailery: Far Cry 6, Atomic Heart, Babylons Fall, Life is Strange, The Ascent

Letem světem.

Pokud vám nestačily ty matroše z Far Cry 6 ze včerejška, máme tu další, který UbiSoft přichystal pro xboxovou E3 konferenci. Patří k těm lepším a lze vidět střelbu z tanku, ochrnutého jezevčíka v okénku auta, poslání útočných kohoutů na protivníka, kradmý postup v džungli, jízdu v bugině nebo plamenomet:

Watch on YouTube

Po Stalkerovi 2 další FPS z ruských reálií, kde slyšíme místní hudbu a potkáváme paní s naběračkou. Microsoftu se povedlo velice neotřelý Atomic Heart ulovit do nabídky Xbox Game Pass hned od dne vydání, která však stále neznáme:

Watch on YouTube

Japonská rubačka PlatinumGames s co-op bojem ve stylu Dark Souls a cílením na PS4/PS5/PC:

O fungování speciálních schopností a konsekvencích v True Life, pokračování Life is Strange. A k tomu ještě oficiální videosrovnání originálu a remasteru jedničky:

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Pouze čtyřicetivteřinový spot na futuristickou arkádu slouží hlavně jako připomenutí, že bude venku už 29. července:

Watch on YouTube

Hmyzí co-op akce bude zásobována obsahem i v druhém roce od vydání, dokládá The Grounded Shroom and Doom update plánovaný na 30. června o budování zámků a kamarádění se s zvířecími miláčky:

Watch on YouTube

Slavný pirát Jack Sparrow licencovaný od Disney dorazí do námořní onlinovky Sea of Thieves už 22. června v epickém příběhovém přídavku A Pirate's Life s pěti příběhy a vedlejšími úkoly:

Watch on YouTube

Read this next