Skip to main content

Nečekaně rychle zlevněno Call of Duty Vanguard a upoutávka na pacifickou mapu do Warzone

+ dolů šlo i Life is Strange.

Považuje se to za bezprecedentní situaci, protože takto rychle ještě žádný díl série v minulosti zlevněn nebyl. Z toho je patrné, stejně jako ze souhrnu recenzí, že ten letošní se do zlatého fondu značky nezapíše.

Začátkem listopadu vypuštěná first-person střílečka Call of Duty: Vanguard byla nečekaně brzy přeceněna.

Konzolové verze pro PS5, PS4, Xbox Series a Xbox One se daly v rámci Black Friday slev v USA, například v GameStopu, sehnat za pouhých 40 dolarů, což je propad o třetinu z původních 60 dolarů.

Dolů s cenou šlo také Life is Strange: True Colors. Tato úspěšná zářijová adventura byla ve Walmartu k mání za pouhých 15 dolarů ve verzi pro Xbox.

Watch on YouTube

Po Vanguard se jinak vyplatí sáhnout i hráčům Free-2-Play odnože Call of Duty: Warzone, protože majitelé hry budou mít jednodenní náskok s přístupem k nové mapě Caldera v rámci první sezóny obsahu, viz i čerstvý trailer výše.

Namísto standardního 9. prosince, kdy si zahrají všichni ostatní, si tento level z Pacifiku, který úplně nahradí Verdansk, zkusí už 8. prosince.

Mezi patnáct klíčových oblastí na lákavě vypadající mapě budou patřit: Arsenal, Docks, Runway, Ruins, Mines, Peak, Beachhead, Village, Lagoon, Airfield, Fields, Sub Pen, Power Plant, Capital a Resort.

Read this next