If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nová ukázka z Hyenas těsně před začátkem uzavřené bety

Co dá vaší smečce výhodu?

SEGA Europe Limited a Creative Assembly vydali nejnovější ukázku ze své střílečky v nulové gravitaci HYENAS, která byla zveřejněna před vůbec první uzavřenou betou, která začíná zítra v 16 hodin.

Video vás provede kroky, které dají vaší smečce v boji s nepřátelskými hyenami a složkami MURF výhodu. Uvidíte i jeden ze scénářů, na který můžete během svého plenění narazit. Vybavte se, zaměřte se na cíl na mapě a rozhodněte se, jestli se vydáte cestou plížení, nebo to prostě rozjedete na plný pecky a ukážete všem, že by se měli vaší smečky bát.

Hráči na PC se mohou zaregistrovat na Steamu a dopřát si tak všechnu tu nekompromisní akci v nulové gravitaci. Soupeřte s ostatními týmy i v závodě o to, kdo se dostane dovnitř, sebere zboží a zase vypadne. Na výběr máte osm specialistů, z nichž každý přináší do loupežné akce vlastní zbraň, schopnost i styl.

Seznamte se smečkou, kterou tvoří: balerína Prima, astronautka a velitelka Wrightová, super rychlý cosplayer Hero-Ki, odstřelovačka El Silbón, odborník na pyrotechniku Digits, gamer Doc Hotfix a královna obrany Galaxia. Během uzavřené bety si hráči mohou navíc vyzkoušet nejnovějšího člena Mozie. Jde o charismatického odborníka na automatické zbraně i první hyenu, která se postavila pokrytecké elitě Marsu.

Po spuštění uzavřené bety dostanou nadějné hyeny šanci získat pozvánku na sociálních sítích, kde budou probíhat aktivní propagační akce, nebo sledováním streamů s dropy prostřednictvím funkce Twitch Drop. Dropy na Twitchi začnou zítra v 19:00 hodin, ale pamatujte, že počet klíčů je omezený a platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Hra HYENAS vyjde na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X a Series S, Xbox One, Windows a Mac

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments