If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O víkendu má být ohlášeno něco k God of War Ragnarok

Co by to mohlo být?

Kdo jiný by si mohl dovolit zaplatit extrémně drahý reklamní čas v amerických televizích při tamní nejsledovanější události roku, jestli ne právě Sony, jejíž bestseller nasbíral 11 milionu kusů ani ne za 3 měsíce?

Nedělní Super Bowl, finále amerického fotbalu NFL mezi Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles, proběhne o půlnoci z neděli na pondělí. Kvůli němu byla dokonce o dva dny předsunuta i další epizoda TV seriálu The Last of Us.

Oficiální facebookové a instagramové stránky kanadské PlayStation nahodily vábení, že právě dne 12. února 2023 se něco stane k God of War Ragnarok.

"Předpověd hlásí vánici," jednoznačně napsaly k obrázku kladiva z této konzolové exkluzivity od Sony Santa Monica.

Že to nebyl jen nějaký divoký výplod splašeného manažera sociálních sítí či jejich hack, dokládá souběžně rozeslaná tisková zpráva Sony.

V ní se praví, že fanoušci PlayStation jsou zváni, aby si naladili velkou událost tuto neděli, protože tam bude "něco o oblíbených PS5 hrách".

Sony využila prostor v přestávce Super Bowl už v roce 2013, kdy tam debutoval filmeček From the Ashes ze hry God of War Ascension.

Zádrhelem je, že šéf vývojářů Eric Williams dříve prohlásil, že vznik DLC pro God of War Ragnarok je nepravděpodobný. Nicméně slíben je režim New Game+ na toto jaro, čili může jít o něco takového.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

God of War Ragnarok

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments