Skip to main content

Obavy vyvolala zrušená předváděčka Gran Turismo 7

Zbytečná panika?

Nevýhodou současné doby s kladením důraz na sociální sítě je, že tam stačí jeden krátký výkřik, byť od spolehlivého zdroje, a hned se rozběhne kolečko souvisejících dedukcí.

Podle našeho názoru až zbytečnou paniku mezi fanoušky závodní exkluzivní série vyvolal dnešní tweet od insidera Toma Hendersona.

Napsal, že doslova za pět minut dvanáct byla zrušena novinářská předváděčka Gran Turismo 7, která měla proběhnout již zítra, ve středu (veřejně se o ní nic neví, když byla určena pouze pro zvané za zavřenými dveřmi).

Na základě toho se ihned rozjely četné domněnky a spekulace, jestli tedy náhodou hra nebude odložena ze slíbeného začátku března na později.

Někteří znalci dodali, že by to asi nebylo to pravé Gran Turismo, pokud by ho opakovaně neposunuli, což se u minulých dílů dělo často.

Insider podotkl, že když Sony něco takového udělala u The Last of Us 2, znamenalo to pak pozdržené vydání, leč nikde není psáno, že tomu tak musí být i tentokrát. Je klidně možné, že byla akce odpískána pouze kvůli omikronové situaci nebo z podobných důvodů.

Marketing Gran Turismo 7 a vše okolo jinak standardně běží, viz nedávné odhalení Daytony nebo velikosti hry a dne pre-loadu. Na druhou stranu by se výrobci nedalo divit, pokud by náhodou zvolil malý odstup od přeplněného konce února, i aby bylo dílo Polyphony Digital více vyšperkováno.

Watch on YouTube

Read this next