If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Remasterovaná série Uncharted PS4 oficiálně

Detaily, trailer, termín...

Sony před pár minutami oficiálně potvrdila Uncharted: The Nathan Drake Collection, které dříve dnes vyzradila reklama na PS Store.

Kompilace prvních tří dílů této slavné série - Uncharted: Drake's Fortune, Uncharted 2: Among Thieves a Uncharted 3: Drake's Deception - vyjde v remasterované verzi pro PlayStation 4 v Evropě už 7. října letošního roku, přesně, jak si to fanoušci přáli.

Z každé hry bude přítomna pouze singleplayerová kampaň, tedy ne multiplayer, ale to vám vykompenzuje přiložená pozvánka do MP bety Uncharted 4 (chystaného na začátek příštího roku). Port VITA odbočky Uncharted: Golden Abyss chybí, ale to zase tak nevadí.

Staré tři díly nově na PS4 poběží v rozlišení 1080p v 60fps, s lepším nasvícením, hezčími texturami a modely. Nějak má být také zdokonalena hratelnost a tu a tam něco přidáno, např. Photo mód jako u The Last of Us, či nové trofeje.

Vývojářem nejsou přímo zakladatelé značky, nýbrž studio Bluepoint Games, tvůrci X360 portu Titanfall či Shadow of the Colossus Collection na PS3, kterým Naughty Dog pomáhají s enginem. Za předobjednávku remasterované kompilace dostanete bonusové skiny, zbraně či dynamické téma Uncharted 4. Dosud se této série prodalo už 21 milionů kusů a má průměrné hodnocení 92 procent na Metacritic.

Comments