If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Online režimy Watch Dogs Legion mají brzký termín

O čem budou mise + sestřih.

Jestli nějaká áčková hra na podzim vyloženě zapadla, pak to byli Watch Dogs Legion, kteří zůstali pouze ve stínu mnohem žádanějšího Assassina.

UbiSoft se o ně pokusí oživit zájem 9. března, kdy zdarma vypustí slíbený dodatečný online režim, co měl původně vylézt už v prosinci.

Budete se v něm zmocnit Londýna společně se svými přáteli, což znamená několik nových režimů, které jsou zcela oddělené od původní hlavní hry. Tudíž začnete za novou DedSec frakci a najmete nové operativce za pomoci tzv. influencer bodů, co jste si vydělali plněním denních výzev apod.

Jednak co-op hratelnost v otevřeném světě, konkrétně v misích pro dva či čtyři živé hráče. Ti spolu mohou komunikovat prostřednictvím zabudovaného chatu ve hře. Tyto co-op mise prý byly navrženy tak, aby podpořily využití schopností jednotlivých postav. Některé lze zkompletovat i sólo.

Tactical Ops budou pětidílné mise sloužící coby závěrečný herní obsah (nejprve Leader Of The Pack), kde smrt někoho znamená restart od začátku, ale mají tu být i checkpointy. Občas to prý bude chtít i se rozdělit a vykonávat úkoly paralelně, než se v závěru dostanete k bossovi. Vývojáři se zaklínají, že prý to nebude obsah jen pro jediné procento elitních zkušených hráčů, prý jsou si vědomi hodnoty jejich času.

Dále tu najdete PvP mód pro osm lidí, kteří si to rozdají v arénách za pomci Spider-botů a jiných vychytávek.

Posledním režimem budou Invasions, kde se budete podobně jako v prvním dílu Watch Dogs vloupávat do singleplayerové kampaně jiných živých hráčů a hackovat data při snaze o jejich ukradení, ale není jasné, jestli to bude hned začátkem března (blogu výrobce se o nich zatím nepíše, ač byly dříve slíbené).

Níže je nový sestřih z hraní co-opu:

Cover image for YouTube videoWatch Dogs: Legion: Online Gameplay Overview | Ubisoft [NA]
Cover image for YouTube videoWatch Dogs: Legion Online - Easy Allies Preview

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Watch Dogs Legion

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments