Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Watch Dogs Legion bude dočasně zdarma

Celý Londýn se otevírá všem po pouhém půlroce + plány na jaro.

Nemůže být lepšího důkazu o tom, že tahle městská akce komerčně neuspěla, když ji UbiSoft dává zdarma po pouhém půlroce od vydání loni v říjnu. Aneb taková agresivní snaha o co největší popularizaci, která se mu vyplatila u předešlých titulů.

Ale pozor, není to úplně tradiční víkend zdarma s plnou verzí - spíš dostaneme něco jako velkou zkušební verzi, protože obsah je omezen, takže nepočítejte s dohráním až do konce, i když by to teoreticky za dvacet hodin stihnout šlo.

Důležité a lákavé je, že z Watch Dogs Legion se každému bez placení zpřístupní celý Londýn (kompletní herní mapa). Jen nebudete smět pokračovat dál, než je mise "Skye Larsen", což je zhruba v polovině singleplayerové kampaně.

Watch on YouTube

Abyste akci francouzského výrobce využili naplno, chce to už hned ve středu (24. března) hru pre-loadovat na všech platformách (PC verze z Epic Games Store).

Samotné hraní se zpřístupní od čtvrtka a skončí 29. března (ve videu to je řečeno nepřesně o den méně). Komu se Legion zalíbí, může upgradovat na plnou verzi s 50 či 67 procentní slevou, přičemž se přenese dosažený pokrok.

Ve Free Trial budou k mání také některé online režimy (co-op a PvE), ale na Tactical Ops musíte zapomenout, ten nově s aktuálním patchem 3.25 získávají jen platící.

Na blogu byla také nastíněna budoucnost hry: koncem dubna nová ovladatelná postava Mina, koncem května Tactical Op s PvP Invasion a Extraction. Koncem června se má objevit příběhové rozšíření Bloodline (plus Aiden s Wrench) a v srpnu pak hratelná postava Darcy i s dalšími misemi.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Watch Dogs Legion

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments