Skip to main content

Otrapové si vyšlápli na recenzenta God of War Ragnarok za udělení 6 z 10

Inzultace Korejce + inspirace Zaklínačem 3.

Jak jsme referovali před pár dny, God of War Ragnarok vyrovnalo vysoký průměr 94% minulého dílu.

Takřka všichni recenzenti se shodli, že tento produkt Sony Santa Monica se povedl, ale jednou z mála výjimek byl hodnotitel na IGN Korea, který udělil jednu z nejmenších známek 6/10.

Fanoušci PlayStation exkluzivity si ho našli na sociálních sítích a začali ho obtěžovat, co si to vůbec dovolil.

Bae Sang Hyun byl nazván xboxovým fanboyem a obdržel také celou řadu inzultujících zpráv, výhrůžek smrtí a další věci, které nebyly ani trochu v pořádku.

Recenzent v článku vysvělil celou řadu legitimních argumentů, proč se mu hra nelíbí, ale některé z nich se při tlumočení redakcí IGN do angličtiny pro účely Metacritic ztratily v překladu, což však otrapy rozhodně neopravňuje k podobnému obtěžování za odlišný názor.

Tvůrci Ragnarok se mezitím nechali ústy designéra jménem Anthony DiMento slyšet, že jedním z jejich snah bylo udělat vedlejší úkoly lepší než v Zaklínač 3. To prý je jeho nejoblíbenější hra všech dob, takže si dílo CD Projektu Red interně nastavili coby jakýsi barometr, který by rádi překonali.

"Nebrali jsme to jako pouhý vedlejší obsah, vše bylo navrženo tak, aby to vylepšilo herní svět i hráčův zážitek z God of War Ragnarok," uvedli vývojáři.

Read this next