If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ovladače pro Final Fantasy 15 demo

Od Nvidia + dnes vydáno.

Prakticky souběžně s vypuštěním avizovaného dema, které se objeví během dnešního večera na Steamu, vydala Nvidia aktualizované ovladače pro své grafické karty.

Jedná se o drivery ve verzi 391.01, které můžete stahovat odsud a jsou určeny speciálně pro Final Fantasy 15 Windows Edition (Alza.cz).

"Nvidia v den uvedení nabízí díky novým Game Ready ovladačům plnou podporu a to včetně integrovaných funkcí dostupných v aplikaci GeForce Experience, jako jsou ANSEL a ShadowPlay Highlights. Stejně tak jsou do hry aplikovány GameWorks technologie - NVIDIA Flow, NVIDIA HairWorks, NVIDIA ShadowWorks, NVIDIA Turf Effects a NVIDIA VXAO."

"NVIDIA poskytuje své zkušenosti z vývoje počítačových komponent, technologií a pokročilých herních funkcí a pomáhá je zavádět do nových her včetně aktuální Final Fantasy XV Windows Edition, resp. maximalizuje přínos 10. řady grafických karet GeForce® GTX. To zahrnuje vývojářskou podporu společnosti NVIDIA a spoluúčast při simulaci grafiky a fyziky, poskytnutí vývojářských nástrojů, či kontrolu zdrojového kódu. Uvedením ovladačů práce NVIDIA nekončí, i nadále bude spolupracovat s vývojářem Square Enix na vylepšení výkonu, stability a na zavedení dalších funkcí a technologií dostupných prostřednictvím herní platformy GeForce GTX jako NVIDIA G-SYNC™ pro monitory, optimalizace herního nastavení nebo aplikace GeForce Experience," praví tisková zpráva.

Vedle toho zlepšují výkon v PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) až o 7 % (v závislosti na typu grafického čipu a uživatelském nastavení), v betě Warhammer: Vermintide 2 a World of Tanks (Engine Upgrade 1.0).

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Final Fantasy XV

PS4, Xbox One, PS3

Related topics
RPG
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments