Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stáhněte si PC benchmark Final Fantasy 15

"Generace napřed nad konzolemi"

Kéž by se takhle chovali všichni výrobci her, ačkoli to může být ve finále možná trochu kontraproduktivní vůči prodejům: Square Enix zhruba měsíc před uvedením PC konverze Final Fantasy 15 (Alza.cz) vypustili benchmarkovací nástroj, se kterým snadno a zdarma zjistíte, jak vám Windows Edition tohoto RPG poběží. Případně můžete v mezidobí upgradovat, abyste byli náležitě připraveni na ostrý start.

Stahovat ho můžete odsud nebo odsud.

Kdo si navíc hru předobjedná, získá rozličné bonusy v závislosti na tom, kterou distribuční platformu si vybere: zda Steam, Windows Store či Origin. Můžete si tak sami zvolit, zda upřednostníte bonus FF15 Powerup Pack, FF15 Fashion Collection či FF15 Decal Selection.

Hardwarové nároky PC verze FF15 jsme psali zde, takže nezbývá než přihodit video natočené právě z výše zmíněného benchmarku:

Watch on YouTube

Šéf vývojářů Hajime Tabata jinak na Steamu oznámil, že ve skutečnosti vlastně nejde o převod z konzolí, nýbrž že byla hra na PC vystavěna úplně od nuly a že "je generace napřed nad konzolovými verzemi z roku 2016". Tvůrci momentálně vychytávají poslední mušky, aby byla PC verze bezchybná.

Read this next