Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PODZIM U DISTRIBUTORŮ: Sony ČR

Co vše chystá na podporu Uncharted?

Eurogamer pro vás připravil originální seriál článků, který se nemůže točit okolo ničeho jiného než o blížící se smršti nových zásadních her v hlavní předvánoční sezoně. Pohovořili jsme se všemi českými distributory her o příštích pár měsících. Univerzální otázka položená koncem prázdnin zněla pro všechny stejně:

Co považujete za váš nejdůležitější titul pro tento podzim, od kterého si nejvíce slibujete? Připravujete pro české hráče něco speciálního, ať už jde o nevšední propagaci, dárky, lokalizaci, extra cenu či něco specifického jen pro Českou republiku? Můžete se podělit o váš kompletní release-list do konce roku 2015?

Po včerejším Comgadu je druhým pánem na holení Jakub Holý, PR a marketingový manažer domácí pobočky Sony. Pochopitelně se tak v odpovědi věnoval PlayStation a že se pro ně klíčovou hrou sezony stane remaster na PS4:

"Na tento podzim plánujeme vydání očekávaného titulu Uncharted: Nathan Drake´s Collection, který určitě nadchne jak stávající fanoušky dobrodruha Nathana Drakea, tak i hráče, kteří do tohoto fenoménu zatím nepronikli. Uncharted: Nathan Drake´s Collection přinese všechny tři hry Uncharted (Drake´s Fortune, Among Thieves a Drake´s Deception) v remasterované verzi pro PlayStation 4 s vylepšnou grafikou 1080p and 60fps a hratelností uzpůsobenou pro DualShock 4. Her ze série Uncharted se celosvětově prodalo více jak 21 milionů kusů s průměrným hodnocením 92% na Metacritic. Věříme proto, že se i tato kolekce všech her Uncharted stane hitem. Velkým lákadlem pro hráče je určitě čeština ve všech třech hrách a exkluzivní přístup do Uncharted 4 multiplayerové bety, který získají všichni, kteří si hru zakoupí."

"Pro ty, kteří se rozhodnou hru předobjednat, máme připravené DLC, které obsahuje Nathan Drake Pack, kde hráč najde ikonické oblečení Nathana a všechny oblíbené zbraně: zlatý AK-47 a zlatou 92FS. Pro ty, kteří si předobjednají přes PlayStation Store, máme připravený i bonus v podobě dynamického téma pro PS4."

"V rámci podpory hry připravujeme velkou kampaň, skrz většinu komunikačních kanálů. Pro Českou republiku máme připravenu i speciální aktivitu, kterou si však necháváme jako velké překvapení. Současně se všichni mohou těšit i na soutěž na našem Facebooku, kde budou moci získat exkluzivní předměty ze série Uncharted, které nikde jinde nenajdou. Například se jedná o kožené peněženky, náramky a spoustu dalších zajímavých cen."

Watch on YouTube

Seriál PODZIM U DISTRIBUTORŮ na Eurogameru

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments