Skip to main content

Potvrzen remake Demons Souls a návrat hadrové panenky z LittleBigPlanet

Sackboy: A Big Adventure namísto Knacka pro mainstream.

Japonské studio Sony a Bluepoint Games (autoři oprášení Shadow of the Colossus) dnes večer oficiálně potvrdili remake PlayStation klasiky Demons Souls od From Software z roku 2009.

Takže ačkoli na remaster Bloodborne nedošlo, tohle fandy Dark Souls rozjásalo ještě více. Hra má být od základů znovu vystavěna a pečlivě vylepšena, aby si i nová generace hráčů užila znepokojující příběh a nemilosrdné boje, nyní "v bezprecedentní vizuální kvalitě (krásné stínové efekty a raytracing) a s neuvěřitelným výkonem".

Novinkou se stane režim Fractured a také si přímo během hraní budete moci vybrat mezi dvěma vizuálními módy: jeden bude zaměřen na kvalitu, druhý na framerate.

Datum vydání se zatím neví, pouze že to je PlayStation 5 exkluzivita.

Watch on YouTube

Sympatické od Sony jinak je, že nechala spát Knack a pro příležitostné hráče raději oživila svého maskota, postavičku hadrové panenky ze série LittleBigPlanet (její třetí díl vyšel už před šesti lety).

Sackboy A Big Adventure bude zbrusu novou 3D plošinovkou, která půjde hrát samostatně i v chaotickém multiplayeru až se třemi přáteli. O editoru levelů jako v LBP zatím nic nepadlo.

Opět bez termínu, opět cílení na PlayStation 5, autory Sumo Digital (jako u LBP3).

Watch on YouTube

Read this next