If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pozvánka do betaverze online kooperace v Halo Infinite

Jak se zúčastnit?

Studio 343 Industries vás příští týden zve do betaverze online kooperace pro příběhovou kampaň hry Halo Infinite. Stejně jako technický test hry pro více hráčů, který proběhl minulé léto, pomůže i tato betaverze s vydáním online kooperace kampaně, která bude dostupná později tento rok. Hráči si budou moci vyzkoušet nový herní režim. Díky testování ve větším měřítku pomohou vývojářům ze studia 343 Industries získat cennou zpětnou vazbu.

Betatest proběhne od pondělí 11. července do pátku 22. července a bude dostupný všem, kdo vlastní kampaň Halo Infinite anebo je aktivním předplatitelem Xbox Game Pass. Pro zapojení do bety, hráči na konzoli musí být členy programu Xbox Insider, zatímco hráči na Steamu budou omezeni registracemi programu Halo Insider.

V rámci betaverze online kooperace bude dostupná celá kampaň Halo Infinite. Jedná se o nový build, tudíž si všichni hráči musí stáhnout tuto verzi kampaně a začít hrát od začátku, jelikož se nepřenese žádný předchozí postup. Jakmile splníte v betaverzi misi, můžete se k ní vrátit skrze funkci „Mission Replay“. Postup z betaverze se nepřenese do prodávané verze hry. Více informací najdete na blogu Halo Waypoint.

Přečtěte si prosím informace níže, abyste věděli, jak se přidat do programu Xbox Insider či Halo Insider, pokud jste tak už neučinili. Dále jsou také uvedeny podrobnosti k publikování dojmů/videí z této betaverze.

Přidejte se do programu Xbox Insider: Pokud patříte mezi předplatitele Xbox Game Pass anebo vlastníte kampaň Halo Infinite a máte zájem se zapojit do betaverze na konzoli, musíte se přidat do programu Xbox Insider, abyste získali přístup. Pokud nejste členy programu, postupujte dle instrukcí na tomto odkazu. Poznámka: Pokud si koupíte kampaň Halo Infinite anebo se stanete předplatitelem Xbox Game Pass během betaverze, stále se můžete do testu zapojit.

Vlastníte-li hru Halo Infinite na Steamu a máte zájem zapojit se do betaverze, ujistěte se prosím, že jste přihlášeni do programu Halo Infinite, a to nejpozději do úterý 5. července, pokud jste tak už neučinili. Jestli se do uvedeného data nepřihlásíte, nelze zaručit přístup do tohoto testu na Steamu, ačkoliv se budete moci stále zapojit do betatestu na konzoli.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Halo: Infinite

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments