Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přejít na nextgen verzi F1 22 bude možné jen u drahé Champions edice

Nutno připlatit.

Bude to pouze výsada těch, kteří na tuto eventualitu myslí od začátku a nevadí jim si připlatit.

EA dodatečně upřesnili, že program Dual Entitlement, který umožňuje přejít z PS4 verze na PS5 verzi, nebo z Xbox One verze na Xbox Series verzi, bude dostupný jen u dražší edice.

Čili kdo chce mít u F1 22 nárok na upgrade na verzi pro novější konzole, musí sáhnout po Champions edici, která stojí vyšší cenu 80 dolarů.

U standardní edice hry za 60 dolarů tato možnost bohužel dostupná nebude.

Nicméně dobré zase je, že Dual Entitlement povolí jak downgrade (nejprve hrajete na PS5 a později pokračujete na PS4), tak i hrát PS4 verzi na PS5, pokud se vám z nějakého důvodu zdá zajímavější.

F1 22 vyjde 1. července 2022 a níže ještě pro pořádek citujeme oficiální popis vlastností, navazující na březnový únik. HW nároky jsou pak tady.

Vstupte do nové éry Formula 1® v EA SPORTS™ F1® 22, oficiální videohře šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship™. Odstartujte do nové sezóny s přepracovanými vozy a předělaným závodním dnem, otestujte své dovednosti na nové trati Miami International Autodrome a okuste lesk a slávu života v režimu F1® Life.

Pilotujte úžasné nové vozy v rámci sezóny Formula 1® 2022 s autentickou sestavou všech 20 jezdců a 10 týmů a prožijte úchvatné závodní momenty zásluhou působivých nových filmových sekvencí. Vytvořte si tým a doveďte ho na vrchol s novými možnostmi v oceňovaném kariérním režimu My Team, poměřte své závodnické schopnosti v přímém souboji na rozdělené obrazovce či v režimu více hráčů nebo vyjeďte na trať v supervozech těch největších značek motorsportu.

Nová sezóna, nová pravidla – Nenechte si ujít novou éru vozů Formula 1® v F1® 22.

Přepracovaný závodní den – Ponořte se naplno do závodů F1® díky úchvatným (až filmovým) zastávkám v boxech, zaváděcím kolům a dalším lákadlům.

F1® Life – Okuste lesk a slávu Formula 1®.

Oficiální videohra šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship™:

Nová sezóna, nová pravidla – Zúčastněte se nové sezóny a usedněte za volant neuvěřitelně odlišných vozů na legendárních tratích, včetně zbrusu nového okruhu Miami International Autodrome.

Přepracovaný závodní den – Ponořte se naplno do závodů díky úchvatným (až filmovým) zaváděcím kolům, výjezdům Safety Caru, interaktivním zastávkám v boxech a zcela novým sprintům.

Adaptivní UI – Díky novému systému umělé inteligence pro méně zkušené hráče budete v každém závodě konkurenceschopní.

F1® Life – Odemkněte si a vyzkoušejte nejrůznější supervozy, oblečení, doplňky a další parády.

My Team – Vyberte si počáteční rozpočet a vytvořte si od základů tým F1® s rozšířenými událostmi jednotlivých oddělení a bohatšími možnostmi úprav dekorů.

Kariérní režim – Otestujte své závodní vlohy ve světě F1® a propracujte se startovním roštem na samotný vrchol v oceňovaném 10letém kariérním módu.

Součástí je také série Formula 2™, líheň jezdců pro F1®, s krátkými, středními nebo plnými možnostmi sezóny a obsahem* z ročníků 2021 a 2022.

Závody na rozdělené obrazovce pro dva hráče.

VR — Vychutnejte si F1® na maximum díky kompatibilitě s virtuální realitou na PC, která vám umožní prožít dramatické okamžiky závodů přímo z kokpitu.

Read this next