If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Překvapení: I Am Alive nakonec zamoří i PC

UbiSoft si chce malinko šplhnout + aktualizace.

Snad nikdo s tím vůbec nepočítal, speciálně po dřívějších výrocích tvůrců o nerentabilitě konverze nebo po včerejších nářcích UbiSoftu na pirátství. Nicméně dnes si u PCčkářů malinko šplhnul.

Postapokalyptická a docela originální survival akce I Am Alive, která začátkem letošního roku vyšla pro X360 a pak pro PS3, totiž nakonec přeci jen bude také pro osobní počítače. Stane se tak 13. září, potvrdil před chvilkou UbiSoft.

Update - Hra bude stát 15 dolarů a šířena má být jen digitální distribucí (mj. snaha zviditelnit nový obchod Uplay, kde při předobjednávce dostanete zdarma hru Bloody Good Time z roku 2010). Novinkou se v PC verzi vedle hezčí grafiky (pro ty s výkonnými stroji) stanou dva módy, které na konzolích chyběly. Jednak jednoduchá obtížnost, která dovolí neomezeně opakování s o něco snazším vstupem do hry, a pak všeříkající režim Replay umožňující opakování levelů.

Michal Jonáš v březnu zhodnotil xboxovou verzi známkou 7/10 a verdiktem: "Na jedné straně unikátní katastrofický a emoční epos ve stylovém balení, v němž se dá atmosféra krájet na velké kousky. Na té druhé straně ale zase stojí možná až přílišná náročnost, frustrující pasáže a několik polovičatých částí, v čele s méně povedenými souboji."

Nový PC trailer
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments