If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Příchod Crysis 2 do ČR: kdy, kde, jak?

Odpovědi na množící se dotazy čekatelů.

Od spřáteleného obchodu Xzone si Eurogamer vyžádal aktuální informace o příchodu Crysis 2 na český trh. Počet dotazů na tohle téma se totiž po včerejší první české recenzi a stejně nadšených hodnoceních ze světa zvedá geometrickou řadou.

Na prodejnách Xzone bude možné Crysis 2 zakoupit během středy: v Plzni a Brně snad hned zrána, v Praze a Ostravě kolem poledne.

Pokud jste si Crysis 2 předobjednali z jejich online-shopu, balík je v této chvíli na cestě k vám. "Byl to zase masakr - zásilka přijela celkem pozdě, expedovalo se hodně kusů, blbě se to balilo (trička, in-game kódy, hodně edic a platforem atd.)," oddychl si v soukromém rozhovoru manažer obchodu Martin Schovanec v moment, když v úterý odpoledne dokončili rozesílání všech zásilek Českou poštou.

Všechny údaje výše se týkají jen běžné edice Crysis 2. Oproti tomu NANO edice s batohem bude nejdříve v pátek (problém na straně EA).

A jak že je to s těmi originálními tričkami ke hře zdarma, vážně docházejí? "Určitě ho dostane každý, kdo si hru pořídí ještě tento týden, později budou rozebrány."

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments