If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přihlášky do PC bety Final Fantasy 14

Má být přímým rivalem WoW.

Všichni fanoušci série Final Fantasy zbystřete, protože na oficiálním webu Final Fantasy 14 Online se lze nově registrovat do nadcházejícího betatestu.

Ten je prozatím určen jen PCčkářům, betatest verze pro PlayStation 3 bude následovat až později. Podle informací na webu budou testeři po registraci vybráni náhodně, jedinou podmínkou je to, aby vám bylo přes osmnáct let. Pokud se registrujete více než jednou, zruší vám administrátoři účet a zabanují přístup k dalším registracím.

Nábor testerů bude probíhat postupně ve vlnách, tak, aby s každou další masovou pozvánkou hráčů do světa FFXIV vzrostla populace.

Mimochodem, šéf Square Enix se nedávno nechal slyšet, že Final Fantasy XIV Online firma bere jako přímého rivala World of WarCraft. Tím spíš, že Blizzard se bude dříve či později muset pustit do vývoje druhého dílu.

"V historii online hraní nikdy nebyla firma, která by slavila stejný úspěch se svojí první i druhou MMO zároveň," myslí si Yoichi Wada. "A to platí o EverQuestu, Ultimě, Lineage a dalších."

Z čehož tedy vyplývá, že hráči podle něj dříve či později začnou hledat nahrádu - kterou by mohlo být právě Final Fantasy XIV Online.

Comments