Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Proběhne první online sezóna Gran Turismo World Series 2022

Pozvánka na víkend.

Domácí pobočka Sony nás informovala, že v pátek 27. května a v sobotu 28. května proběhne první online sezóna Gran Turismo World Series 2022. Dříve nazývaná FIA Gran Turismo Championships se v letošním roce konečně dočká návratu k živým akcím.

Nejlepší závodníci z první online sezóny se v červenci utkají v třídenním turnaji World Series Showdown s těmi nejlepšími z šampionátu 2021 ve velkolepé hale Red Bull Hangar-7 v rakouském Salzburgu. Nejrychlejší závodníci druhé online sezóny se v listopadu utkají s hvězdami na World Finals, které se po dvouleté přestávce vrací do prestižního Sporting Monte Carlo, které hostilo závody World Finals v letech 2018 a 2019.

Kromě dvou přímých přenosů mohou fanoušci sledovat, jak se nejlepší závodníci utkají v sérii tří závodů World Series vysílaných v rámci Nations Cupu a tří závodů Manufacturer Cupu. Přestože závodníci z celého světa budou soutěžit online ze svých domovů, nebudou jejich výkony a dovednosti méně působivé.

Ke společnosti Genesis se jako nový partner připojuje italská společnost Brembo. Obě značky se tak přidají k dlouhodobým partnerům Michelin, Toyota, Mazda, Alpha a BBS, kteří pomohli obohatit hru i šampionát.

Více informací najdete na PlayStation Blogu zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Gran Turismo 7

PS4, PS5

About the Author

Redakce

Contributor

Comments