If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Proč nebude DLC pro Darksiders?

Vývojáři s ním nepočítali už od začátku.

Kreativní ředitel Vigil Games - Joe Madureira, v rozhovoru pro britský Eurogamer vyjevil, že firma nemá v plánu nabídnout další herní obsah ke stažení pro konzolovou hru Darksiders. Což je popravdě trochu zvláštní s ohledem na skutečnost, jaké jsou dnes trendy.

Madureira v interview prohlásil, že DLC zkrátka nebyl od začátku v plánu, stejně jako multiplayer. Obě rozhodnutí přitom měla být obtížná, ale nezbytná. Zkrátka a dobře, vývojáři se tu chtěli primárně soustředit na pro hráče co nejsilnější singleplayerový prožitek z akce. A toho by s výše naznačeným, eventuálním tříštěním sil na další aspekty hry, nebyli s to dosáhnout.

Madureira k absenci DLC, jakož i multiplayeru přímo řekl: "Pokud nejsme přesvědčeni, že to můžeme zvládnout, nepouštíme se do toho." Nakolik se jim jejich dílo povedlo už koneckonců naznačují aktuální ohlasy recenzentů.

Bez zajímavosti není ani kritika do "vlastních" řad, neboť navzdory slušné příběhové kulise u Darksiders nevidí Madureira tenhle herní aspekt jako zvlášť klíčový: "Herní příběh není to, co prodává hru. Tím je hratelnost. Smutným faktem však je, že většina příběhů ve hrách nestojí za nic."

Third-person akce Darksiders se objeví na trhu dne 8. ledna a to ve verzích pro konzole PS3 a X360.

Tagged With

Comments