Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První data z Británie: Ragnarok je ještě prodávanější než minulé God of War

A uniklý (nedokončený) Photo režim.

Jiná pokračování zavedených sérií mívají poslední dobou trochu slabší starty než předchůdci (A Plague Tale, Gotham Knights a další).

Nicméně Ragnarok je na té nejlepší cestě, aby toto pravidlo zlomil. Dorazila totiž první prodejní data z Velké Británie, čerpající z GfK.

Počáteční odbyt této PS4 a PS5 exkluzivity od Sony tam byl opravdu mohutný. Krabicovek se tam za úvodní dny na trhu prodalo více než v roce 2018 minulého God of War. Tím pádem i tedy více než kteréhokoli staršího dílu. Když se vezme v potaz, jak moc narostl podíl digitální distribuce za poslední roky, je už nyní prakticky jisté, že celkově (krabicovky plus digitálky) bude Ragnarok více prodávaný než minulý díl.

Aby to šlo lépe pochopit, dejme si věci do kontextu: předešlý díl série dokázal prodat celosvětově 3,1 milionu kusů za počáteční tři dny. Ragnarok tedy zřejmě bude ještě žádanější... ale bude to stačit na poražení čtyřmilionového The Last of Us 2?

Zajímavostí jinak je, že součástí hry je zatím nedokončený a běžným hráčům skrytý Photo režim, který byl výrobcem slíben na někdy později ve formě patche, protože se nestíhal.

Jak zjistili moddeři v čele s Speclizerem, mód je zatím velmi podobný jako v předešlé hře, jen se změnilo uživatelské rozhraní a možnost upravit výraz v tváři. Zatím to ovšem je nehotová verze, takže nevíme, co Sony Santa Monica ještě změní.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

God of War Ragnarok

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments