If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První video z motorek TT Isle of Man 2 - Ride on the Edge 2

Nejnebezpečnější silniční závod všech dob.

Ve spolupráci se společností Bigben Games dnes domácí distributor Playman přinesl první video ze hry TT Isle of Man - Ride on the Edge 2. Její vydání je plánováno již na letošní březen pro PC, PS4 a Xbox (později i na Switch).

Nabídne klasické motorky, jako jsou MV Agusta 500 Three, Norton NRS 588, Suzuki XR69, Yamaha TZ 750 a Ducati 900. Stejně tak legendárního jezdce v podobě Mikea Hailwooda.

Oficiální popisek hry od výrobce:

"Zúčastněte se toho nejnebezpečnějšího silničního závodu všech dob. Klikatá cesta dlouhá 60,7 km pořádně prověří vaše schopnosti. 18 motorek, všichni jezdci, 3 kategorie, 18 tratí a otevřený svět.

Závody na více než 60 km dlouhé, ultra technické trati překotnou rychlostí, které vyžadují realistické jízdní schopnosti... taková je výzva, která na vás čeká v TT2! Hra obsahuje spoustu nových funkcí: otevřený svět, přepracovaná fyzika, klasické motorky a mnoho dalšího...

Tohle jsou nade vši pochybnost ty nejnebezpečnější motorkářské závody na světě. Ve hře TT Isle of Man - Ride On the Edge 2 ukazujete světu, co umíte, v rámci různých šampionátů, načež se vydáte dobýt Snaefell Mountain Course, 60 kilometrů dlouhou trať s křivolakými i rovnými úseky, které otestují samotné hranice vašich řidičských schopností. TT 2 obsahuje 17 dodatečných tratí, 18 různých motorek včetně klasických modelů, a oficiální závodníky.

A nyní je ještě realističtější než kdy dřív díky zcela přepracované fyzice a věrně reprodukovaným pohybům závodníků. Vytuňte si motorku, vylepšete její výkon a sledujte její údaje v reálném čase, abyste drželi krok s konkurencí. TT2 rovněž nabízí zcela nový otevřený svět - ráj pro všechny motorkáře, kde můžete testovat nastavení své motorky a získat zkušenosti, které budete potřebovat, abyste vyhráli titul TT Isle of Man!"

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

TT Isle of Man 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments