Skip to main content

Recenze The Callisto Protocol si přečtete až v den vydání

Důvod ke strachu? + uniklá půlhodina.

Na světlo světa se dnes dostala informace, kdy si přečtete recenze očekávaného sci-fi hororu, prvotiny od studia Striking Distance.

Kdo doufal, že to bude někdy začátkem tohoto týdne, bude zklamán. Vylezou totiž na internet až 2. prosince v 6 hodin ráno středoevropského času.

Ano, to je přesně až v den, kdy The Callisto Protocol dorazí na pulty obchodů. Čili hráči nebudou moci zrušit své předobjednávky a nedozví se v předstihu, jak vlastně hra dopadla.

V minulosti tento postup vydavatele vyvolával obavy, protože to bývá tak, že když si hodně věří ohledně kvality nadcházejícího titulu, tak nemá problém s uvolněním embarga třeba týden před plánovaným termínem. Naopak na poslední chvíli se to nechává až u her, které nemusí dopadnout dobře nebo je kolem nich nějaký problém.

Nicméně tato hra působí ze všech dosavadních indicií velmi nadějně a stojí za ni veterán Call of Duty, který by asi nějaký paskvil nevypustil.

Důležité jinak bude stáhnout si tzv. day 1 patch na verzi 1.02, který má potvrzenou velikost na 27 GB.

Tady si můžete přehrát další únik s úvodními třiceti minutami z The Callisto Protocol ve 4K kvalitě, který navazuje na ten s rozklepanou kamerou z minulého týdne. Další nahrávka je třeba zde.

Read this next