Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Podívejte se na uniklý úvod The Callisto Protocol, co bude v Season Pass?

Pozor na spoilery.

Více než týden před premiérou 2. prosince se někdo zmocnil plné verze The Callisto Protocol.

Není jasné, jestli to je nezbedný recenzent, který porušil NDA smlouvu a embargo, nebo zda jen některý z obchodů rozeslal krabicovku předčasně, jak se to často stává.

Každopádně internet je plný uniklých záběrů z úvodu tohoto sci-fi hororu, který je samozřejmě spoilerem.

A pro daný žánr se vlastně docela šikne, když jde pouze o pokoutnou nahrávku z monitoru, jako za starých časů.

Pokud vás hra dosud tolik nebrala, vězte, že dle videí vypadá velmi nadějně i brutálně. Kdo je chce vidět, musí si pospíšit, protože výrobce po úniku pochopitelně tvrdě jde a snaží se ho odevšud odstranit...

Mirror videa zde.

Tvůrci mezitím oznámili Season Pass, který je součástí digitální deluxe edice (60 dolarů na Steamu, ale 90 dolarů pro PS5 a Xbox Series).

Přinese Outer Way Skin Collection (brnění), Contagion Bundle (nový brutální režim Contagion s méně náboji a lékárničkami, přizpůsobenou obtížností a permanentní smrtí), 13 nových animací smrti pro Jacoba a nové skiny z Watchtower Skin Collection.

Riot Bundle vás zase znovu pošle do Black Iron, abyste tam bojovali proti vlnám nepřátel v Riot režimu. Získáním kreditů můžete upgradovat či vyrobite zbraně, abyste zkusili přežít déle.

V budoucnu ještě dorazí příběhové DLC, které prý vezme hlouběji do děsivých tajemství Callisto Protocol, ale až příští rok.

Day 1 patch pro základní hru bude mít jinak 26 GB a zařídí lepší stabilitu i všeobecné opravy chyb.

Read this next