Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Reklama v časopisu na artbook už otevřeně hovoří o Diablo 4

Jako by se nechumelilo + Overwatch 2.

Bylo jasné, že si Blizzard musí nějak udobřit fanoušky po fiasku z minulého roku na Blizzconu 2018, kdy je řádně naštval ohlášením pouze mobilní odbočky a naopak mlčením o regulérním pokračování pro PC.

Nyní se v německém časopisu GameStar objevilo něco, co vypadá jako oficiální reklama na velký artbook ze série Diablo.

V jeho popisku se píše, že obsahuje artworky z Diablo 1, 2, 3 a také z Diablo 4, které přitom ještě nebylo ohlášeno. Ale autor reklamního textu se tváří, jako by se nechumelilo...

Tento The Art of Diablo za 30 dolarů bude dle Amazonu venku už 3. listopadu letošního roku, tedy pouhý den po konání Blizzconu 2019, kde se alespoň formální ohlášení čtvrtého dílu Diablo dá logicky předpokládat.

Artbook přinese přes 500 významných artworků přímo od Blizzardu, které byly vytvořeny pro toto ikonické akční RPG a vyvolaly noční můry celé generaci fanoušků. Na ukázky se můžete podívat zde. Někteří mluví i o možném remasteru Diablo 2, avšak to nepochází od spolehlivého insidera.

Streamer Metro z Twitch, který se v minulost osvědčil dobrými zdroji, zase vyrukoval s neověřenou spekulací, že na Blizzconu má být též ohlášen Overwatch 2 - pokud to tedy není jen nějaká další sezóna (?).

Má jít o hru s oběma nejoblíbenějšími režimy, PvE a PvP. Levelovací systém má údajně ovlivnit, jak bude vás hrdina hrát, tzn. změnou určitých schopností. Ale žádné nové postavy prý bohužel čekat nemáte, Blizzard se má soustředit jen na to, aby hru dokončil a vydal co nejdříve, na což měl dát veškeré své kapacity.

Read this next