Skip to main content

RPG od tvůrců Wasteland bude v pohledu z vlastních očí

Opět nábor.

Ocitáme se v tradiční okurkové sezóně, která nastává po Vánocích, kdy se na herní scéně moc neděje. Zjištění o nových hrách tak přicházejí hlavně z neoficiálních zdrojů.

Třeba takové studio Inxile Entertainment, které patří pod Microsoft. Zatím svůj příští projekt po Wasteland 3 neohlásilo, leč ho řadou věcí naznačilo.

V inzerátech, kde hledá posily na pozice uměleckého ředitele, animátora tváří, senior designéra hratelnosti či programátory, totiž bylo konkrétnější, o co asi tak půjde.

Tato nová hra (nextgen RPG) patrně změní dosud užívaný isometrický pohled na ten z vlastních očí. Mluví se tam totiž o návrhu zbraní, které sledujete při držení ve vlastních rukou, když se nacházíte uprostřed bitevní vřavy.

Cílem vývojářů by prý mělo být uvést do života zbrusu nový, výjimečný herní svět (čili žádné oživení Falloutu). Na něm se budou podílet i veteráni Inxile, tzn. není to jen nějaká bokovka.

Hra má být AAA kvality a postavena na Unreal Engine 5, což zase signalizuje, že by mohlo jít o zatím největší projekt tohoto studia v čele s Brianem Fargem (ex-Interplay).

Read this next