If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Serious Sam 3 nebude mít nový engine

Vypadat bude ale výrazně líp, než remaky.

Pokud jste se těšili na nějaké zbrusu nové grafické orgie na novém enginu, můžete přestat. Spoluzakladatel Croteamu Alen Ladavac potvrdil, že Serious Sam 3 bude využívat stejný engine, jako remaky prvních dvou dílů. Technologie bude ale značně vylepšena.

Třetí díl má vypadat výrazně lépe než remaky díky neustálému vylepšování základního enginu, který se upravoval jak během vývoje remaků, tak i nyní, během vývoje Serious Sam 3. Tvůrci se také během vývoje naučili spoustu nových věcí a nyní prý umí udělat ještě hezčí prostředí. „Původně jsme zvažovali konvertování obsahu na nový engine. Pak jsme ale viděli, jak dobře to vypadá a nemohli jsme odolat použití některých nových prvků ve stávajícím enginu," řekl Alen Ladavac v rozhovoru pro Big Download.

Jakkoliv mají ale prostředí Serious Sama 3 vypadat realističtěji než v předchozích dvou hrách, budou stále přeplněné šílenými monstry. Takoví nepřátelé do realističtějšího světa prý sedí mnohem víc. Rozhodně se ale nemáme bát nějakého vážnějšího tónu: „Nebojte se. Sam neztratí svůj humor, hlášky, ani drsný přístup," ujistil hráče Ladavac.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments