Skip to main content

Serious Sam 3 se zničitelným prostředím

A novými útoky na blízko.

Roman Ribaric, šéf Croteamu, v novém rozhovoru s Gamertag Radiem prozradil další informace o střílečce Serious Sam 3: BFE.

Asi největší novinkou oproti předchozím dílům je fakt, že celé herní prostředí bude tentokrát zničitelné, jak velí trend. Konkrétně do jaké míry půjde jednotlivé levely zdemolovat však autoři neprozradili.

Ribaric si v interview vychválil také kooperativní mód pro šestnáct hráčů, kdy se s každým novým příchozím o maličko zvedá obtížnost. Pokud budete hrát opravdu v plném počtu, prý si tentokrát možná rozmyslíte i tradiční samovskou disciplínu, kdy se hráči oddělávají navzájem.

"Tentokrát to musíte pořádně zvážit, protože právě ten jeden chlápek s extra bouchačkou může rozhodnout o tom, zda váš tým přežije," řekl Ribaric.

V rozhovoru už padla jen zmínka o tom, že Sam bude disponovat novými útoky na blízko. Všechno ostatní se ví z pár týdnů starého oznámení: příběhově půjde o prequel prvních dvou dílů, vyjma starých známých lokací navštívíte zbrusu nová místa, potkáte nové nepřátele atd.

Read this next