Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spoilery o God of War Ragnarok zaplavily internet

Pozor na ně.

Tentokrát za to nemůže nějaké nabourání serverů či interní sítě Sony, nýbrž "pouhé" zneužití vstřícnosti Sony, která poskytla médiím plnou verzi hry na recenzi v několikatýdenním předstihu - naše dojmy z rozehrání zde.

Internet tak v posledních dnech zaplavily obrázky a videa z God of War Ragnarok, které jsou velkým spoilerem o příběhu a dalších překvapeních.

Pochází zejména od Twitter uživatele PS4Markus, který se tváří, jako by snad nevěděl o tom, že na všechno je embargo minimálně do 3. listopadu. Nepochybně ho za to čeká značný postih.

YouTube je tedy plné nahrávek custcén z pozdějších fází hry, což může řadě lidem zkazit zážitek z vlastního procházení příběhu při hraní, takže se doporučuje to raději vůbec nevyhledávat či ještě lépe nastavit filtry pro blokaci.

Z úniku se také všichni dozvěděli, jaká nová, ještě nespatřená monstra ve hře potkáte, nebo za koho budete hrát, i když to se možná dalo z dřívějších vyjádření tvůrců trochu čekat, byť to zatím nebylo nikdy oficiálně potvrzeno (viz Reddit).

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

God of War Ragnarok

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments