If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Staňte se strojvedoucím vlaku s Train Sim World 3

Krabicovka pro ČR.

Domácí distributor HYPE dal na vědomí, že vydá vlakovou simulaci Train Sim World 3 v ČR krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series X / Xbox One dne 1. listopadu 2022.

"Podmaňte si americké hory s pomocí železničních dříčů při přepravě nákladů neuvěřitelných rozměrů, dostaňte rozespalé cestující dojíždějící za prací do britské metropole do cíle v rekordním čase a pendlujte s větrem o závod mezi spolkovými zeměmi na palubě německého vysokorychlostního vlaku. Hrajte si podle libosti s kreativními nástroji."

  • Syrový výkon: Protáhněte stovky kontejnerů Cajonským průsmykem s dieselovou lokomotivou ES44C4. Zažijte vzrušení z rychlosti 280 km/h ve vysokorychlostním vlaku ICE 1 mezi Kasselem a Würzburgem. Řiďte nejrychlejší britský vlak, BR Class 395, mezi Londýnem, Ashfordem a Favershamem.
  • Extrémní počasí: S novou volumetrickou oblohou dostává cestování docela jiný náboj. Blesky tančí kolem vás v prudkých bouřích, burácení hromu soupeří se zvukem stroje, vítr buší do stěn vlaku. Nechte se zcela pohltit atmosférou, osvojte si umění defenzivní jízdy a udržte si kontrolu nad situací.
  • Vaše hobby: Vyzkoušejte na každé trase více různých vlaků. Rozšiřte svůj zážitek navrhováním vlastních scénářů a vzhledů lokomotiv a podělte se o ně s ostatními v klubu „Creators Club“. Vaše existující sbírka s vámi navíc zůstane – veškerý obsah z Train Sim World 2 je vám v Train Sim World 3 plně k dispozici!

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Train Sim World

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments