Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Střílečka s kouzly od EA řádně přiblížena - Immortals of Aveum

Trailer, odměna za důvěru a potvrzené datum.

¨ Jak Electronic Arts slíbili, tak učinili - pořádně přiblížili Immortals of Aveum. Titul od studia Ascendant, což je nezávislý AAA tým pod vedením Breta Robbinse, kreativního ředitele série Dead Space a Call of Duty. Vše pod hlavičkou EA Originals.

Přesně jak pravil nedávný únik, oficiálním datem vydání je 20. červenec 2023 (pro PC a současnou generaci konzolí).

Kdo si hru předobjedná, obdrží Purified Arclight - jedinečný modrý sigil, který uvolní větší sílu pro Jakova modrá útočná kouzla a kouzlo Shatter Fury.

Tříminutový debutový filmeček, popisek od výrobce a obrázky následují:

"Immortals of Aveum je střílečka s kouzly pro jednoho hráče z pohledu první osoby, která vypráví příběh Jaka, který se připojí k elitnímu řádu bojových mágů s cílem zachránit svět na okraji propasti.

Na obou stranách nekonečné války proti sobě stojí legie vojáků a Jak musí odhalit tajemství znepokojivé minulosti Aveumu, jinak nebude mít tento svět naději na záchranu. Osvojte si tři magické síly a sesílejte kouzla se smrtící dovedností ve hře, která odporuje konvencím žánru FPS.

Buďte bojovými mágy - Přidejte se k řádu Nesmrtelných, ochránců-šampionů Lucia, a staňte se Jakem, elitním Triarch Magnusem.

Osvojte si magii - Rychlý plynulý boj za pomoci kouzel z pohledu první osoby, který si snadno osvojíte a jehož mistrovské zvládnutí přináší uspokojení. Hráči jsou odměňováni za chytré řetězové útoky a dobře načasované protiútoky.

Vypusťte svůj arzenál kouzel - Odemkněte a vylepšete více než 25 kouzel a 80 talentů. Objevujte, upgradujte a vyrábějte stovky kusů kouzelného vybavení ke sladění vašeho herního stylu se všemi třemi magickými silami.

Zachraňte svět na okraji propasti - Jak a elitní Nesmrtelní z Lucia musí co nejrychleji odhalit tajemství minulosti Aveumu, jinak nebude mít tento svět naději na záchranu."

Read this next