Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyzrazeno přesné datum magické FPS od EA, Immortals of Aveum

+ debutový trailer potvrzen na 13. dubna.

Když dojde k nějakému takovému úniku, výrobce ho nekomentuje, ale pouze v nepřímé reakci na to avizuje, že za dva dny od něj bude odvysílán premiérový trailer, tak to je v podstatě to samé jako oficiální potvrzení všeho.

Navíc tady byl autorem úniku billbil-kun, vysoce důvěryhodný chlapík, který měsíc co měsíc v předstihu přináší seznam her z PS Plus.

Lze tak brát jako prakticky hotovou věc, že termín 20. července 2023 bude přesný (verze pro PC, PS5 a Xbox Series).

Immortals of Aveum je magická FPS od Electronic Arts a Ascendant Studios, která vyjde pod značkou EA Originals, podobně jako nedávné Wild Hearts.

Představovací trailer bude k vidění už 13. dubna:

Ambiciózní hra byla poprvé ohlášena na prosincových The Game Awards a zajímavá je hned v několika ohledech.

Například kvůli využití Unreal Engine 5 či založení tohoto kalifornského studia od Breta Robbinse, který předtím působil jako kreativní šéf ve Visceral Games (první díl Dead Space) i ve Sledgehammer Games (Modern Warfare #, Advanced Warfare a CoD World War 2).

Další vývojáři z týmu pracovali na The Walking Dead, Marvel’s Spider-Man, Borderlands, The Wolf Among Us, Mafia, Tomb Raider, Gears of War, Metal Gear Solid, The Elder Scrolls, Call of Duty, Dead Space či Bioshock.

Popisek Immortals of Aveum tvrdí, že to bude přelomová singleplayerová záležitost z vlastních očí, z originálního fantasy univerza plného magie, ale zmítaného konfliktem a na prahu zapomenutí.

Read this next