Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Techland prosí, ať laskavě nehrajete Dying Light 2 předčasně

Kvůli nadcházejícímu patchi.

Recenze ve světě budou venku dnes v 16 hodin odpoledne, ale kolem této parkúrové zombie akce se toho děje i dost jiného - viz přítomnost Denuvo v PC verzi či dvojnásobně větší velikost PS4 verze oproti PS5.

Jak jsme už referovali u nahrávek úvodních hodin hraní, mnohé obchody hru začaly prodávat předčasně. Ostatně je toho plné YouTube, kde naleznete i čtyřhodinové průchody. A právě to dělá vrásky polským vývojářům z Techlandu...

Vyzval, abyste laskavě vyčkali s hraním Dying Light 2 na pátek 4. února, tedy na oficiální den vydání, což je za pouhých pár dnů, až bude ke stažení Day 1 patch. Jinak totiž budete dostávat úplně jiný zážitek než všichni ostatní později.

"Drazí přeživší, všimli jsme si, že někteří z vás si sehnali prodejní verzi předčasně. Rozumíme tomu, že chcete hrát co nejdříve, prozkoumat Město, a máme z toho radost. Nicméně vás žádáme, abyste vyčkali na dobu, až budou k dispozici všechna vylepšení a opravy, která jsme do hry implementovali v posledních týdnech".

Jedině tak prý budete v Dying Light 2 dostávat zážitek takový, jak je zamýšleno.

Zde je mapa, v kolik hodin se odemkne hra v jednotlivých regionech světa. U nás to bude stejně jako ve Varšavě, přesně hodinu po půlnoci v pátek 4. února. Na konzolích bude hra k mání vždy od půlnoci místního času.

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Read this next