Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tekken 8 přiblížil dvě postavy - Azucena a Raven

+ jejich příběhové pozadí, únik soupisky.

Do série TEKKEN přichází zcela nová postava. Seznamte se s Azucenou, zcela novou postavou vytvořenou pro TEKKEN 8. Do hry se také vrací Raven, agentka tajné služby OSN, která se objevila ve hrách TEKKEN 5 a TEKKEN 6.

Azucena, známá jako "kávová královna", je bojovnice MMA z Peru. Je nejnovější dědičkou v rodinné linii Ortizů, rodiny provozující peruánskou kávovou plantáž. Rozhodla se zúčastnit turnaje The King of Iron Fist Tournament, aby propagovala farmu Ortiz. Azucena bojuje pohybem vycházejícím ze smíšených bojových umění, přičemž do boje zařazuje některé poněkud netradiční techniky, jako je například Liberador, kdy přechází do postoje, v němž soupeře neblokuje, ale instinktivně uhýbá jeho útokům.

Po svém zmizení po událostech ve hře TEKKEN 6 prošel Raven intenzivním výcvikem a ve hře TEKKEN 8 se vrací ještě silnější. Jeho styl kombinující ninjutsu a silné údery spolu s unikátním postojem "Soul Field" poskytne hráčům všestranný arzenál, který pomocí klonů a teleportace zvládne rytmus bitevního pole.

TEKKEN 8 vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC a využije sílu této generace konzolí, aby nabídl vizuálně ohromující zážitek spolu s vizí podporující agresivitu a velkolepou bojovou akci.

Read this next