Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tekken 8 se prodaly už dva miliony kusů

+ další krok v esportu.

Společnost Bandai Namco Europe dnes oznámila, že TEKKEN 8, nejnovější díl kritiky oceňované série TEKKEN, který vyšel 26. ledna 2024, překonal v první den vydání celosvětově hranici 1 milionu prodaných kusů a za první měsíc 2 miliony kusů. Podpora hry TEKKEN 8 bude pokračovat prostřednictvím různých aktualizací obsahu, esportových událostí, hudby a licenčních oznámení.

Další krok v esportu TEKKEN je TEKKEN WORLD TOUR 2024, který odstartuje 13. dubna 2024. Po úspěšných akcích TEKKEN WORLD TOUR, které provázely hru TEKKEN 7, budou nyní hráči soutěžit s hrou TEKKEN 8 prostřednictvím akcí TEKKEN WORLD TOUR 2024 po celém světě, aby získali body a postoupili v žebříčku s nadějí, že se dostanou do finále TEKKEN WORLD TOUR a budou mít šanci stát se nejlepším hráčem TEKKEN 8 na světě.

V rámci pravidelných aktualizací se do hry dostane i obchod Tekken Shop. Tento herní obchod bude poskytovat předměty pro přizpůsobení, jako jsou kostýmy z předchozích dílů, skiny postav pro avatary a licencované předměty z našich spoluprací, což hráčům umožní dát svým oblíbeným postavám TEKKEN vlastní vzhled.

Prodej více než 2 milionů kopií za první měsíc od vydání výrazně překonává svého předchůdce TEKKEN 7, který se stále hraje a má celkově nejvyšší prodejní rekord série - přes 11,8 milionu kopií po celém světě.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Tekken 8

Video Game

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments