If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Crew 2 zdarma k Nvidia kartě a HW nároky Jurassic World Evolution

+ ovladače pro Vampyr, 4K obrázky.

Nvidia dnes odpoledne oznámila několik novinek. Jednak přibalení chystaných závodů při nákupu její karty, dále ovladače pro čerstvě vypuštěnou hru a HW nároky chystané budovatelské strategie.

"Bohatá dostupnost a příznivé ceny grafických karet znamenají ideální příležitost pro vylepšení hráčského doupěte, nyní navíc s dárkem v podobě hry The Crew 2," praví tiskovka.

V rámci kampaně „Join the Crew" (Přidej se k partě The Crew) získají hráči, kteří si zakoupí do 3. července grafické karty GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080 nebo jimi osazený herní stolní počítač či notebook, hru The Crew 2 PC Standard Edition (Alza.cz). Ta jinak stojí zhruba patnáct stovek, které tím pádem ušetříte. Více o akci zde.

Vzhledem k aktuálnímu vydání upírského akčního RPG Vampyr se pro něj i pro dokončovaný Jurassic World Evolution objevily aktualizované ovladače. Jde o verzi 398.11, kterou stahujte odsud.

"Nové ovladače jsou k dispozici vždy v den, resp. den před uvedením nových her a poskytují maximální herní zážitek díky vysokému úsilí vývojářů v NVIDIA, kteří pracují do poslední možné chvíle na optimalizaci výkonu a vynikající hratelnosti. Stejně jako všechny vydané Game Ready ovladače tak i tento splňuje certifikaci WHQL od společnosti Microsoft."

A zde jsou HW nároky brzkého Jurassic World Evolution, plus výčet různých nastavení grafiky:

4K screenshoty z PC verze od Nvidia:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Crew 2

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments