Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Top Spin 4 v Game Page

Sledujte reportáž z pražských 2K Czech.

Oblíbený moderátor Ondra Broukal, kterého si můžete pamatovat z Mafia 2 párty, se vypravil na návštěvu do pražského studia 2K Czech. Tam se dokončuje nová tenisová hra Top Spin 4, která vyjde v polovině března pro PS3, X360 a Wii. Natočil o ní pětiminutovou reportáž pro herní pořad Game Page, která byla v České televizi odvysílána o uplynulém víkendu.

Po krátké procházce podkrovními open-space kancelářemi a záběrech na modely hráčů na monitorech se slova ujal výkonný producent Francois Giuntini. Jeho povídání, které prokládají dosud neviděné záběry z hraní, se točí okolo změn oproti předešlým dílům Top Spinu. Ty sice vytvořilo jiné studio spadající pod 2K, avšak část francouzských tvůrců má společných. Jejich snahou prý bylo mít správně rozpohybované hráče a dosáhnout autenticity na kurtu.

Ve hře proto bude několik desítek licencovaných profesionálních hráčů, včetně hvězd minulosti, avšak jak zjistilo Game Page, Tomáš Berdych mezi nimi chybí. Kurtů má být ve hře asi čtyřicet, Australian Open, Rolland Garros či poprvé O2 Aréna v Londýně, kde se na podzim uskutečnilo poslední finále ATP World Tour. Důležitá má být online podpora a kompletně přepracovaná kariéra, kdy budete mít na výběr více činností a dít se více událostí, které se dotýkají vašeho hráče. Více v pětiminutové videoreportáži v internetovém archivu pořadu.

V posledním dílu Game Page dále můžete vidět videorecenze Killzone 3, LittleBigPlanet 2, Donkey Kong Country Returns nebo krátké představení Sonic Colours.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Top Spin 4

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments