If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tvůrci multiplayeru Wolfensteina končí

Ekonomická krize opět zasahuje.

V poslední době se to začíná dít až podezřele často. Vyjde nová hra a vývojářský tým, který za ní stál, se rozpadne. Přesně to se stalo britskému Endrant Studios, který vznikl v létě 2008. Spolupracovali společně s Raven Software na multiplayeru hry Wolfenstein a od jejich vzniku to byl vlastně jejich první projekt.

Nikdo neuvádí důvod, proč byl sedmnáctičlenný tým rozpuštěn. Mluvčí pouze oznámil, že jsou nuceni propouštět lidi. "Propouštění ovlivní i velice cenné členy našeho týmu, kteří na Wolfensteinovi velice tvrdě pracovali. Doufáme, že se brzy dokáží zase postavit na své nohy," řekl tiskový mluvčí.

Zajímavostí je, že právě multiplayerová část Wolfensteina je ta, která už dávno utekla na internet. Spojitost mezi tím a propouštěním ovšem nikdo nechtěl komentovat.

K Wolfensteinovi je už dokonce také krátce po jeho vydání první patch upravující hru na verzi 1.1. Opravuje zhruba čtyřiadvacet menších chyb ve hře a kompletní seznam oprav si můžete prohlédnout zde.

Jinak u nás v České republice vyjde Wolfenstein oficiálně již tento pátek. Pokud jste si hru předobjednali na Xzone.cz, objednávky budou rozesílány již ve čtvrtek, abyste Wolfensteina v pátek měli pěkně doma.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Wolfenstein

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments