Skip to main content

Uncharted 3 prodalo skoro 4 miliony kopií

A to jenom za první den. Aktualizováno.

Aktualizace: Zástupce americké pobočky Sony upřesnil Game Informeru, že 3,8 milionu kopií Uncharted 3 bylo do obchodů rozesláno, nikoliv prodáno koncovým zákazníkům. Přesné prodeje za první se zatím oficiálně neví, odhadovány jsou na něco málo přes milion kopií.

Původní zpráva: Společnost Sony dnes oznámila, že nového Uncharted 3: Drake's Deception se za první den prodalo úctyhodných 3,8 milionu kopií.

Jedná se tak o nejúspěšnější hru ze série Uncharted a také o nejúspěnšjěí novou značku Sony, která vznikla na PlayStation 3.

Vzpomeňme na nedávný Resistance 3 - jedná se o třetí díl PS3 exkluzivní série, podobně jako Uncharted. A o Resistance 3 nebyl vůbec zájem - hry se za první měsíc neprodalo ani 200 tisíc kusů, jak jsme vás informovali dříve.

Bude další díl Uncharted ještě pro PlayStation 3, nebo bude čtyřka jedna ze startovních her pro PlayStation 4? Naughty Dogu trvá nové Uncharted dva roky a za tu dobu tu už možná bude nový PlayStation. Na druhou stranu i God of War II vyšel na PS2 v době, kdy už byla PS3 na trhu.

Animace z Uncharted 3.

Read this next