If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Únik o Crysis Next, údajné F2P Battle Royale hře

+ proč už nemůže dělat singleplayer?

Není jasné, jestli to je pravé, ale ladí to s dřívějšími náznaky a výroky. Klidně je však též možné, že už to je staršího data a pozbývá to aktuálnosti.

Na Redditu se objevil uniklý dokument o rozpracovaných projektech německého studia Crytek, které prý mají přijít po zářijovém remasteru prvního Crysis.

Jedním z nich je Crysis Next, což má být Free-2-Play Battle Royale záležitost, kde bojuje sto hráčů v rychlé akci.

Mezi vlastnostmi se uvádí přizpůsobení vzhledu, adaptivní nanosuitové schopnosti a vizuálně úchvatný zážitek ve vtahujícím herním světě.

"Značka Crysis má všechny propriety, aby její Battle Royale mód vybočil z řady. Hratelnost. Styl a zasazení. I vysoké produkční hodnoty," píše se tam.

Je možné, že se jedná o projekt, který byl dříve označen jako Crysis Wars. Ostatně studio se už začátkem minulého roku spojilo se SpacialOS pro nějakou AAA hru založené na bázi serverové technologie pro velké světy.

Uvažuje se možná také o Crysis VR, mobilní odnoži Hunt, pokračování neúspěšné xboxové exkluzivity RYSE či Robinson 2. Na co naopak musíte zapomenout, je nějaký standardní singleplayerový příběhový titul od Cryteku.

"Takový projekty jsou nákladné na vývoj a moc se toho neprodá. Většina singleplayerových her dnes je jen tzv. system-sellerem, čili pochází od Microsoftu nebo Sony, aby jim pomohly prodat konzolový hardware. Studio není schopné udělat hru pro jednoho hráče i z toho důvodu, že momentálně nezaměstnává žádné scénáristy, animátory, experty přes motion capture atd.," měl se nechat slyšet někdo zasvěcený.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments