Skip to main content

Neoficiální nahrávky z odpoledne vycházejících remasterů Grand Theft Auto trilogie

+ oficiální seznam 200 skladeb z 29 stanic, videosrovnání.

Přestože se tyto tři hry v digitální verzi odemknou už dnes odpoledne v 16 hodin středoevropského času (krabicovky budou následovat začátkem prosince), Rockstar dosud schválně nezveřejnil žádná oficiální videa z hraní, naposledy pouze malé animované GIFy s cutscénami.

Komunita fanoušků série a čekatelů na remastery trilogie Grand Theft Auto si proto opět musela pomoci sama.

Jak už to tak bývá, někdo se předčasně dostal k PS4 verzi GTA: San Andreas a později i k předělávkám GTA: Vice City a GTA3, díky čemuž máme vůbec první příležitost podívat se, jak tyto modernizace naprostých klasik na Unreal Engine skutečně v běhu vypadají.

A musíme konstatovat, že jsou mnohem hezčí, než se předpokládalo, co se týče i vysokého dohledu do dálky.

Rockstar po nich nejprve tvrdě šel, ale pak to už vzdal, protože jich je plné YouTube - nejen toto krátké video ze San Andreas v nové Definitive Edition:

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Ze seznamu skladeb v remasterované kompilaci jinak vyplynulo, že žádné přírůstky se bohužel nekonají. Dohromady tady zazní přes 200 písniček ve 29 rádiových stanicích.

Některé skladby bohužel oproti originálům či předešlým remasterům na iOS chybí, asi na ně už vypršela práva (?), nicméně je divné, že v uniklých nahrávkách jsou i ty, které v oficiálním seznamu chybí, takže zřejmě moc přesný nebude (rozdíly u každé ze tří her uvádí VGC).

Tady je pak ještě nové videosrovnání předělávek s předlohami:

Watch on YouTube

Další neoficiální fotky z předčasně uniklých verzí:

Read this next