Skip to main content

Unikly první obrázky Battlefield 6

Prý jsou pravé - co zatím víme?

Electronic Arts pořádají svou fiskální konferenci zhruba za týden a má se za to, že někdy nejpozději do té doby odhalí nový díl Battlefieldu, aby tam měli o čem mluvit a proč hýřit sebevědomím před investory (a před červnovým E3, kde jistě ukáží více).

Zatím proto nevíme, jestli se bude jmenovat Battlefield 6 nebo prostě jen Battlefield. Každopádně o víkendu na sociálních sítích unikly první dva obrázky, které jsou podle insidera Toma Hendersona pravé.

Zachycují poloostroov s pláží patrně kdesi v Asii nebo v Pacifiku a silo pro odpálení raket z kabiny helikoptéry (verze v ultra vysokém rozlišení navýšeném umělou inteligencí zde a zde, ale každý soubor má 60 MB).

Vše zřejmě pochází z onoho debutového traileru, který začne za hezkého počasí s vymetenou oblohou a skončí v temné deštivé bouři kvůli tornádu. Létat v něm má sedm až osm helikoptér Osprey a celé to má ukázat i střídání denní doby či úžasného dynamického počasí, které prý ve hře sehraje významnou úlohu.

Pokud je vám obrázek povědomý, nepletete se. Úplně ta samá scéna se totiž vyskytovala na dříve uniklém konceptu převedeném fanouškem do vizualizace.

EA zatím řekli tolik, že Battlefield bude výsledkem práce čtyři studií a že vyjde někdy letos na podzim s primárním cílením na nextgen konzole a PC.

Read this next