Skip to main content

V Dead Island 2 je Denuvo, premiéru provází kontroverzní pohřební pojištění

Naopak z jiných dvou her ochrana zmizela.

Ode dneška je v prodeji Dead Island 2. Hra, na níž někteří analytici upřímně ocenili, že dokázala dosáhnout na průměrné hodnocení 75 procent (souhrn recenzí), navzdory extra dlouhému, zapeklitému vývoji a několika změnám studií.

Tato zombie survival akce se už v těchto chvílích odemkla všem po celém světě, jak dokládá plán níže. Nepotěšilo, že je opatřena obávanou ochranou Denuvo, o čemž se dříve nevědělo.

Naopak Denuvo bylo díky iniciativě Square Enix a Take 2 odstraněno ze starších titulů Tiny Tina’s Wonderlands (březen 2022) a Star Ocean: The Divine Force (říjen 2022).

Vydavatel Dead Island 2 z Deep Silver je už z dřívějška znám svými provokativními reklamami a v den premiéry neváhal přijít s něčím dalším, co může být opět považováno za hranou. A není to pouhý vtip.

Dohodl se se skutečnou pojišťovací společností Dead Happy ve Velké Británii, která se na tuto oblast specializuje.

Pokud si připlatíte ke svému stávajícímu pojištění 8 tisíc liber, tedy necelý čtvrt milion českých korun, a zemřete, zajistíte tím svým kamarádům a příbuzným, aby byli posláni na účet pojišťovny do skutečného Los Angeles na zombie koktejlovou párty na vaši počest.

Slibuje také pokrýt náklady na pohřeb a kvalitní rakev, abyste se nemohli dostat zpět do světa mezi živé.

"Přeci jen, měli bychom všichni zemřít odpovědně. Vytvořte si své poslední přání a nasdílejte ho s přáteli, aby všichni věděli, po čem jste toužili, až zemřete. Ale je to pouze přání, nemůžeme nikoho z adresátů legálně nutit, aby veškeré plnění aktivovali".

Read this next