Skip to main content

V češtině budou simulátor včel a Sniper ze Sibiře

Oznámeny dvě lokalizace od Comgadu.

Domácí distributor Comgad oznámil dvojici dvou nově lokalizovaných titulů pro letošní podzim:

"S radostí vám nyní představíme hned dva tituly, u kterých se nám podařilo zajistit české titulky a rozhraní na všechny platformy.

První titul je hra, která si češtinu nejen zaslouží, ale přímo ji svým zaměřením i prostředím vyžaduje. Jedná se o hru Bee Simulator od firmy Bigben Interactive, jejímž cílem není pouze vnoření se do života malé statečné včelky v malebném Central Parku v New Yorku, ale také šíření povědomí o důležitosti tohoto malého, ale užitečného hmyzu. Hra je zároveň obecně mířená na děti a jejich rodiče (navíc s lokálním multiplayerem) a česká lokalizace je tedy velice důležitá pro ponoření se do včelího světa a šíření znalostí.

Bee Simulator vychází 14. listopadu na PC, PS4 a Xbox One s českou lokalizací a na Switch v angličtině.

Další hrou s českými titulky je pokračování vychvalované odstřelovačské série Sniper Ghost Warrior od CI Games. To se z otevřeného světa vrátilo do detailně propracovaných map plných tajných základen a ostře hlídaných objektů, ve kterých je nejen vaše kořist, ale kde číhají i další kontraktoři snažící se váš úlovek sebrat dříve, rychleji, lépe. Kdo bude nejnebezpečnějším nájemným dravcem Sibiře, už je jen na vás.

Sniper Ghost Warrior Contracts vychází 22. listopadu na PC, PS4 a Xbox One s českými titulky."

Watch on YouTube

Read this next